• CISCO CCNA R& S
  • CISCO IT Essentials
  • CISCO CCNA Security
  • CISCO CCNP
  • Linux & Windows Server, Java,C & C++, Python

2018

Connect to the future.

  Studio tek School Of Informatics!

Zgjidhni rrugėn tuaj

E PARA SHKOLLĖ, QĖ OFRON ĒERTIFIKIME NDĖRKOMBĖTARE NĖ ĒDO FUSHĖ TĖ INFORMATIKĖS

Filloni karrierėn tuaj tek School Of Informatics, nga rrjetat tek programimi!

Hapen klasat e reja

01 Korrik, ora 15.00 (01/07/2018)

ccna

CCNA R&S

CISCO

01 Korrik, ora 15.00 (01/07/2018)

01 Korrik, ora 15.00 (01/07/2018)

01 Korrik, ora 15.00 (01/07/2018)

Java

Java

ORACLE

01 Korrik, ora 15.00 (01/07/2018)

c++

C & C++

Cpp Institute

01 Korrik, ora 15.00 (01/07/2018)

WindowServer

Windows Server

Microsoft

01 Korrik, ora 15.00 (01/07/2018)

ccnp

Cisco CCNP

CISCO

01 Korrik, ora 15.00 (01/07/2018)

python

Python

Python Institute

01 Korrik, ora 15.00 (01/07/2018)

Pse School of Informatics?

Ēfarė ofrojmė mė shumė sė tė tjerėt?

school

PERSONEL I ĒERTIFIKUAR

School of Informatics ofron profesorė dhe staf me eksperiencė tė lartė europiane mbi 20 vjet nė fushėn e informatikės.

build

LABORATOR PĖR TĖ GJITHA TRAJNIMET

Raporti midis teorisė dhe praktikės ėshtė 60 me 40. Academia garanton 40% tė leksioneve, pėr ēdo nivel, nė laborator.

verified_user

SERIOZITET, PROFESIONALIZĖM DHE PĖRPIKMĖRI

Pėrfshirja dhe rritja e studentit nga ana profesionale dhe didaktike ėshtė objektivi ynė.

supervisor_account
Studentė tė regjistruar
trending_up
Studentė tė ēertifikuar
group_add
Studentėt e sotėm